úterý 23. července 2013

Jeseníky

Kratičký pobyt v Jeseníkách...


Podle našich bot jistě tušíte, že jsme se opravdu nevěnovali horské turistice :)Krásný a osvěžující pohled na hory


Podnikali jsme spíše výlety, a to do Šumperku a do Velkých Losin. Manžel chtěl navštívit místa čarodějnických procesů ze 17. století, které jsou známé z románu Václava Kaplického "Kladivo na čarodějnice" (fota). Já viděla filmové zpracování této knihy - povinně ve škole. Stačilo mi. Proto jsem se moc těšila na návštěvu Ruční papírny ve Velkých Losinách. A naše děti? Ty byly vždy nejšťastnější u plného stolu a na restaurace jsme měli opravdu štěstí :)


Malí baťůžkáři...


Doma mě čekala obálka a v ní malá krásná výhra od Hiromi, která se se svou krásnou prací zúčastnila Zakka Handmades Blog Tour


Mějte krásné a pohodové dny!

Jola *

13 komentářů:

 1. super, Joli, ze ste mali taky krasny vylet. Deticky su zlatucke s tymi svojimi vackami. No a ta kapsicka je nadherna. Uzij si ju.

  OdpovědětVymazat
 2. I am glad you had a fun trip! The mountains are very pretty as is the purse you won!! I love the doily closure!

  OdpovědětVymazat
 3. Piękne miejsce na wypoczynek :) i piękną nagrodę wygrałaś :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ach, ja už by som tiež prijala dovolenku. Drahý by sa na tých čarodejniciach isto rád zúčastnil, a tú papierovú výpravu by som brala aj ja.
  Uživali ste si, závisť veliká.

  OdpovědětVymazat
 5. Skvělé Joli, botky jste si vzali pěkné a batůžky se mi móc líbí.... kupované nebo šité? U stolu s takovými sendviči bych taky byla nejšťastnější:-D a výhra je naprosto supr!
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 6. Parádní fotky, Jolanko! S Kladivem na čarodejnice jsem na tom stejně, jako ty...
  Moc zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
 7. Jadziu, dziekuje! :)

  Ajko, baťohy jsou kupované. Značka Boll. Nedám na ně dopustit. Mám i pro sebe. Dají se vyprat a pro děti (i pro dospělé) mají v různých velikostech dle druhu "turistiky" :)

  Helenko, děkuji :)

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Malleus Maleficarum
   https://www.facebook.com/media/set/?set=a.579056622132623.1073741827.100000848724059&type=1&l=09ea09001c

   Vymazat
 9. Jojo...V Jeseníkách je krásně... Papírnu jsme taky navštívili - bylo to nádherné! Dokonce tam zrovna i probíhala výroba, tak jsme jim koukali pod ruce... Mám ráda tyhle "exkurze":)
  A že jste nechodili po horách? Když jsme šly teď na Lysou, míjely jsme mámu s dcerou a psem a obě měly sandálky a na boso!! A žádné spešl sportovní!! ..nechápaly jsme, ale vylezly i slezly, jako my:))

  OdpovědětVymazat
 10. Joli, moc gratuluji k výhře, je krásná .... Jeseníky miluju, bydleli jsme tam s manželem šest krásných let ... moc ráda na tu dobu vzpomínám .... jen škoda, že je tam tak málo práce, to byl důvod, proč jsme se přestěhovali na Ostravsko ... pa, pa Marki

  OdpovědětVymazat
 11. Aż miło patrzeć na taką szczęśliwą rodzinkę... zwłaszcza na Adaśka wcinającego kanapkę ;)

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj do Jahůdek, tak to jste se měli přímo náramně!!! K výhře moc moc gratuluju, je to opravdu krásný kousek! Pa, L.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaši milou návštěvu a krásné komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...