pátek 24. května 2013

Happy day

Míváte občas Vánoce v létě? Já ano! A jedny mám zrovna dnes :) Dostala jsem balíček od milé Giny. Balíček!!! Já čekala obálku. Gina mi psala, že mi pošle látku s myškama (ano ano, tu kouzelnou látku s myšičkama!) a já se opravdu těšila. Jen místo obálky dorazil balík!!! A radost je převeliká :) A teď se pojďte těšit se mnou...

Dřevěné kostky!! Ano, čtete dobře, v balíku byly nádherné dřevěné kostky. Také je tak miluje? Krásná klasika :) Ale co víc - díky přiloženým obrázkům si můžeme (no, vlastně Rozárka) vytvořit parádní skládačku. A než ta naše bude hotová, můžete se podívat na kostky, které Gina tvořila pro svou dcerku.

Gina, thank you so much! Rozarka has great opportunity to create her own beautiful wooden blocks!Pak jsem objevila nádherný povlak na polštář. Ano ano, granny squares mě okouzlily a styl, kterým je vytvořila Gina, mi obzvlášť přirostl k srdci. Moc se mi líbí, že na jednotlivé řady nepoužila jeden druh látky, ale různé látky v jednom barevném tónu...Na blogu Giny jsem také obdivovala ručně vyrobené štítky. Je nádherné dostat od někoho dárek, ale když je na dárku i osobní věnování... je to prostě třešnička na dortu :)

Gina, thank you so much for this pretty pillowcase!! And you know, that I really love it! :) But the hand made personal label is the cherry on top of this cute present! :)


A aby toho všeho náhodou nebylo málo, tak jsem objevila nádherné štítky, provázky a knoflíčky. Víte, že mám na to všechno úchylku, že? :)

 

A Adámek... ten slaví Vánoce se mnou :) Rozárka je ve škole, její čas teprve příjde :)A tady jsou ty myšky :) Na krásném zeleném podkladu. A nebyly tam jenom myšky, ale další nádherné látky. Tady aspoň pár pro potěšení oka...
A osobní dopis :)

Gina, I repeat myself. I know. But I have to say "thank you" once more :) So - thank you for your lovely presents for me and my family!!! I am really happy to have so nice friend as you are! :)


Tak, a já si jdu ještě vychutnávat svátek :) a Vám všem přeji minimálně stejně nádherný den :)

Jola *


10 komentářů:

 1. Na knoflíky mám úchylku taky a ty kostky ... ty jsou super!

  OdpovědětVymazat
 2. No páni, tak to sa Santa Gina teda nechala krásne milo uniesť. Hm, závidím, ale neviem čo viac, či tie kostičky, látky alebo gombíčky, asi úplne všetko1

  OdpovědětVymazat
 3. tak to je naozaj nadherny balicek, Joli. Vsetky vecicky su nadherne, a naozaj ten vysivany stitok je proste super.

  OdpovědětVymazat
 4. Jolanko, naprosto chápu tvoji radost! Dárek je úžasný, tu a tam jsem taky měla tu čest být takhle obdarována.
  Moc zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
 5. It was so fun to put a fun little package for you; you are a great friend!!

  OdpovědětVymazat
 6. Ty se máš, vánoce v létě:-)))
  Látky jsou nádherný, knoflíky též, no prostě všechno:-))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 7. Jadziu, tak tak, swietne i piekne prezenty :)

  Iri, takže plně chápeš mou radost, viď? :)

  Nika, ano, a to jsem čekala malou obálku s kouskem látky :)

  Helenko, je velmi příjemné dostat něco jen tak, viď? :)

  Ajko, ano ano, kochám se neustále :)

  OdpovědětVymazat
 8. przepiękne prezenty! Jak to miło dostać taką paczkę! Niech służą!!!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaši milou návštěvu a krásné komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...