úterý 10. dubna 2012

Mrazivé jaro / Mroźna wiosna

Dnes se budu chlubit. Cizím peřím :-) Dnes poštou odpolední ke mne dorazil balíček s dárečkem! A že celý den bylo pochmurno, toto odpolední překvapení rozjasnilo mou náladu :-) Jedná se o další swap akci, kterou opět organizovala Eliška, tentokráte v rámci celé Mariny. Časopis bohužel již skončil, ale věřím, že kontakt neztratíme a aspoň občas se "setkáme" díky takovýmto akcím.
Dárek pro mne připravila Táňa, které tímto moc moc děkuji!

Muszę się pochwalić. A dokładnie chodzi o podarunek z kolejnej swap akcji, którą organizowała ponownie Eliška, a który dotarł do mnie właśnie dzisiaj. Bardzo się ucieszyłam na widok paczki :-) Był taki ponury i zimny dzień, więc taka niespodzianka rozjaśniła mój nastrój :-) Akcja przebiegła w ramach czasopisma Marina, które niestety już skończyło się, jednak zawarte znajomości przetrwają. Mam nadzieję!
Podarunek dla mnie przygotowała bardzo zręczna Táňa, której bardzo bardzo dziękuję za tak śliczny i pięknie wykonany prezent!


A dostala jsem i dopis s takovýmto krásným obrázkem! 
A był i list z takim oto pięknym obrazkiem!

No a když už jsem se zmínila o tom mrazivém jaru... Můj manžel se věnuje modelaření, konkrétně dělá modely letadel. Dokonce i Rozárku do tohoto svého hobby zatáhl :-) A nezáleží na počasí, hlavně když nefouká, vyrážejí na letiště odzkoušet funkčnost modelů.

No i jak już mowa o mroźnej wiośnie. Mój mąż w wolnych chwilach zajmuje się modelarstwem, konkretnie modelami samolotów. Nawet Rozarkę do tego hobby wciągnął i niezależnie od pogody, może lepiej bez wiatru, wyruszają na pobliskie lotnisko i sprawdzają sprawność samolotów.


A tady je Rozárka se svým vlastním letadýlkem, který tentokráte parádně létal. No, a bylo opravdu mrazivo, ale svítilo sluníčko, tak proto ten otrávený obličej :-)
A oto Rozarka z własnym samolotkiem, który bardzo fajnie latał. No, było naprawdę zimno, ale świeciło słoneczko, więc dlatego taka kwaśna minka :-)

Všechny vás srdečně zdravím a přeji krásné jarní dny, snad brzy i plné sluníčka :-)
Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę piękne wiosenne dni, mam nadzieję, że wkrótce już pełne słoneczka!

6 komentářů:

 1. Piękne podarunki;) a u nas już wiosna dziś zawitała, słoneczko, ciepły lekki wiaterek;) czego i Wam zyczę;)Pozdrawiam

  OdpovědětVymazat
 2. Moc pěkné dárečky jste dostali. A Rozárka už vypadá jako zkušený pilot, který nechce být rušen:-)

  OdpovědětVymazat
 3. hihihi...ja mam kilka takich zdjęć z dzieciństwa...jak nie mieć takiej minki jak słonko włazi w oczyska:)))))) piękne prezenciory:))

  OdpovědětVymazat
 4. Justynko, do nas tez zawitalo sloneczko! Ciesze sie, odrazu jest lepiej :-) Dziekuje za wizyte :-)

  Jani, přesně tak, trefila jsi se! :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Už jsem se koukala na Marině, Táňa je fakt šikovná..
  Jednou se těm "xichtíkům" budete od srdce smát :o)))

  OdpovědětVymazat
 6. Jolanko děkuji :-)))já jsem ještě nestačila přidat Swap na blog :-((( malá♥ je sladká :-))asi jí fakt byla zima:-)))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaši milou návštěvu a krásné komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...