čtvrtek 15. srpna 2013

Polštářek...

...a nejenom :)

Ze všeho nejdřív se pochlubím hotovým polštářkem. Mám totiž opravdu velkou radost, jak se vyvedl :) Okraj je jednoduchý...


"Opěrné body"... ano, když jsem šila deku, manžel poznamenal, že jako pěkné, ale že nemá žádný opěrný bod... asi jako že se nemá čeho chytit okem. Tak tady se snad chytí :)


Zadní díl polštářku je z látky výrobce Michael Miller Fabrics. Mám ji doma už delší čas, nějak jsem se neuměla smířit s tou výraznou barvou :) Na ten polštářek je ale ideální! A otvor je jednoduchý - obálkový


Adámkovo


A jedna podložka... těch nikdy není dostA další se chystá. Mám dost zbytečků výplňového materiálu, tak tohle je dobrý způsob, jak je upotřebit :)


A když už jsem u toho chlubení... na jaře jsem si zakořenila hortenzii. Měla jsem obrovskou radost, když se ujala. Ale že mě ještě letos potěší kvítky - to jsem opravdu nečekala :)


A tady je naše pětiletá stálice... každý rok mi dělá obrovskou radost :)A troška parády do záhonku je také potřeba - keramika velmi milé a šikové Zuzky


Jen co dodělám pár restů, vrhnu se na polštářek pro Rozárku. Seznam je fakt dlouhý :) Je to dobře, je pořád na co se těšit :) Také to tak máte?

Krásné dny - zatím ještě letní, i když občas už s nádechem podzimu :)

Jola *

8 komentářů:

 1. Pěkný polštářek Joli, kytička taky pěkne roste a ptáček je fešák:-))

  OdpovědětVymazat
 2. krasne sitie, aj kvetinky Joli. Vankusik je super, no a ta podlozka je tiez nadherna, taka "vesela".

  OdpovědětVymazat
 3. Jolanko, tvoje šití je naprosto bezkonkurenční, mám moc ráda tvé využití i těch nejmenších kousíčků.
  A hortenzie, nádhera a krása!
  Hezký večer, pa Helena

  OdpovědětVymazat
 4. the pillow is perfect with the quilt!! I love the pops of color in the black and white prints! Beautiful work and beautiful hydragnea!! They are one of my favorite flowers!!

  OdpovědětVymazat
 5. Joli♥ polštářek je fakt kluk vyvedenej!!!a hortenzie ty Ti táák závidím...mě nějak nejde asi je tady na ni zima áááááá nebo jsem ji dala na špatné stanoviště ..jednou mi omrzla a pak to vzdala ...pa pa..krásný zbytek prázdnin.-) už se vám ta škola zase blíží:-(( ...pa

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, Jahůdky! Polštářek se Ti tedy moc povedl, ten okraj je opravdu moc pěkný, čistý. Tvoje podložky ze zbytků jsou úžasné, napadité a krásně barevné, moc pěkně umíš ty zbytky zužitkovat :o) hortenzii máš nádhernou, klobouk dolů, že se Ti podařilo zakořenit odnož! Krásný víkend, L.

  OdpovědětVymazat
 7. Ajko, moc děkuji! :)

  Helenko, moc děkuji, umíš mě krásně povzbudit :)

  Táni, děkuji za zastavení!

  Leni :) Zbytečky to je moje. Ale ty o zbytcích také víš své, viď? :) Děkuji :)

  OdpovědětVymazat
 8. Ja som sa teda zachytila až moc. Krása.V každej fotke som sa uložila a pekne si s vankúšikom oddýchla.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaši milou návštěvu a krásné komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...