pondělí 18. března 2013

Nákupy / Zakupy

Udělala jsem si radost :) A to obrovskou!

Sprawiłam sobie radość :) I to naprawdę wielką!Něco pro Rozárku... už řeší, co z toho budu šít :) Já samozřejmě také. Zatím se ale kochám...

Coś dla Rozarki... już się cieszy, co z tkanin uszyję :) Ja oczywiście też. Narazie nie mogę się napatrzyć...Malý kousek jako pozornost... a už je mi líto, že jsem tuto látku neměla v objednávce... je tak slaďoučká! :)

Malutki kawałek ot tak tylko... a już jest mi żal, że tkaninę nie miałam w zamówieniu... jest taka słodziutka! :)


Protože mám ráda klasickou poštu, tato obálka z Japonska plná nádherných známek, mi udělala radost ještě před tím, než jsem si prohlédla obsah. Nejsem si jistá, co jsme s Rozárkou prohlížely déle: látky nebo známky :)

Dlatego że lubię zwykłą pocztę, koperta z Japonii, pełna bardzo pięknych znaczków pocztowych, sprawiła mi ogromną radość jeszcze przed jej otwarciem. Nawet nie jestem pewna, co dłużej z Rozarką oglądałyśmy: tkaniny czy znaczki :)Adámek se také chtěl pochlubit svými poklady, a tak okamžitě zaujal své místo u stolu :)

Adaś oczywiście też chciał pokazać swe skarby, więc zabrał swe miejsce przy stole :)


Zima se vrátila v plné síle. Sněží u nás od rána a musím přiznat, že je venku krásně. Ale už mi opravdu chybí teplé jarní dny. Doufám, že brzo příjdou. Přeji krásný pohodový čas!

Zima wróciła. Od samego rana pada śnieg i przyznaję, że nawet mi się to podoba. Jednak brak mi ciepłych wiosennych dni. Mam nadzieję, że wkrótce nadejdą. Życzę pogodnych dni!

Jola *

11 komentářů:

 1. Jéje, nakupovat jsi byla:-))
  Ty dětské jsou nádherné!
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 2. W Japonii to mają cudne znaczki :) materiały bardzo śliczne, też się napatrzeć nie mogę :) a u nas też niestety zima :(

  OdpovědětVymazat
 3. Joli, ty látečky jsou nádherné a ty známky!!!!??? Japončíci jsou asi hračičkové fakt! Nejspíš ty známky takové lepí podle obsahu zásilky:o)) Vsadím se, že kdyby tam byly hadérky s autíčky - byly by na obálce samé poršáky! :o)))

  OdpovědětVymazat
 4. Látky jsou nádherné, moc pěkně jsi vybrala a ta obálka, ta je prostě kouzelná! Takhle oznámkovanou už jsem dlouho neviděla :o) u nás je taky bílo, půl metru sněhu, bez nadsázky, ráno jsme do školky doslova plavali :o)

  OdpovědětVymazat
 5. Ty látky a známky s hallo Kitty jsou úžasné, naše Nina by se zbláznila štěstím :-D

  OdpovědětVymazat
 6. Nádhera, já mám strach v zahraničí objednávat kvůli poštovnému a clu, ale kvůli Kitty a těm známkám to stojí za to!

  OdpovědětVymazat
 7. Ajko, jo jo, potřebovala jsem si nutně rozšířit sortiment :)

  Leni, máš pravdu. Kdysi jsem si dopisovala s Japonkou a já se asi nejvíc těšila na ty známky na obálce :)

  Leni H., ano ano, kdyby zásilka nebyla doporučeně, možná by mi ji pošťačka ani nedala. Pořád na ni koukala :) O sněhu mi ani nepovídej, s Adámkem jsme museli odhrabat kus chodníku, silnice a pak i auto, abychom vyrazili na nákupy :)

  Soni, s Rozárkou jsme pořád řešily, která Kitty je nejkrásnější :)

  Jadziu, zgadzam sie :)

  OdpovědětVymazat
 8. Joli, nádhera .... už se moc těším na to, co krásného z toho "vykouzlíš" .... Marki

  OdpovědětVymazat
 9. Beautiful fabric!!! I love all of them and I agree the envelope is just as pretty!! Winter came again here today, too, with rain, but no snow :)! Have fun creating beautiful things with your beautiful fabric!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Piękne tkaniny, takie kolorowe i wiosenne, na pewno wyczarujesz z nich coś ślicznego. A za oknem wciąż biało ...
   pozdrawiam serdecznie
   Iwona

   Vymazat
 10. Jolanko, líbí se mi u tebe všechno - látky jsou mooc pěkné, naprosto chápu radost z obálky, která přímo dýchá dálkou a navíc jsou na ní asi hlavně pro Rozárku krásné známky! No a pak se mi moc líbí Adámek, krásný chlapeček!! A jistě jsou velmi cenná i auta, ale ty já neposoudím... :-))))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaši milou návštěvu a krásné komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...