úterý 4. prosince 2012

Zimní koutek / Kącik zimowy

U nás lehce zimně. Nejen doma s dekoracemi, ale dokonce i venku! Ráno bylo krásně, všude pěkně bílo...

U nas leciutko zimowo. Nie tylko w domciu z naszymi zimowymi dekoracjami, ale nawet na podwórku...A tady naše dekorace na okně...

A oto nasze dekoracje na oknie...


Ten sněhulák nám dělá společnost už několik let. Snadný na výrobu a tolik radosti nadělá. Čertí zapichováka tvořila Rozárka ve škole...

Ten bałwanik robi nam towarzystwo już kilka lat. Był bardzo łatwy do wykonania a dzieciom stale sprawia ogromną radość. Czercie główki zrobiła Rozarka w szkole...


A tady trošku šití a háčkování...

A tutaj zimowe szycie i szydełkowanie...


Ano, tady se mi to nepovedlo, nesedlo si to... marné. Ale polštářek slouží tak, jak má :-)

Tak, nie udało mi się, tak jak chciałam, ale ważne, że jasiek dobrze służy :-)


A tady trošku háčkování...

A oto trochę szydełkowania...U Soni jsem si objednala nádherné vánoční pohlednice. Vřele doporučuji, jsou opravdu krásné!

Dotarły też do mnie zamówione u Soni kartki świąteczne. Polecam, są cudowne!!A toliko pro dnešek stručně :-) Přeji pohodové zimní dny :-)

I tyle króciutko i zwięzłowato :-) Życzę pogodnych zimowych dni :-)

Jola *

10 komentářů:

 1. Ahoj do Jahůdek, moc krásná vánoční výzdoba! A že je polštářek krapet šejdrem? Kdybys detailně nevyfotila a neupozornila, nepoznala bych... je moc krásný a hlavně, že slouží! Krásný den, L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, moc děkuji! No, před časem jsem šila potah na polštářek pro Rozárku se stejným vzorem, ale takhle se mi ty trojúhelníky nerozjely. Marné, marné :-)

   Vymazat
 2. Joli, moc hezky si to zdobíš ....... u nás už konečně taky napadl sníh, kluci jsou nadšení, na zahradě už stojí dva sněhuláci ............ polštářky jsou krásné, a co na tom, že se trošku rožky nesešly,........ i mistr tesař se někdy utne.......... a myslím, že Rozárce, to nevadí ani trošku ........Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marki, moc děkuji!!! S tím sněhem jsem to nějak zakřikla, už není ani památky. Marné marné, snad na Vánoce aspoň trošku nacukruje :-)

   Vymazat
 3. Joly, kdybys neupozornila na ten detail, tak bych si vůbec nevšimla, že to trošku nesedlo. Máš to moc pěkné. Všechno.
  Stav se u mě na blogu ;-)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné to máš... šitíčko, háčkováníčko, sněhuláčci ... taky přemýšlím že na ty okna něco namaluju:-)))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 5. Moc pěkné to máte, všechno.

  OdpovědětVymazat
 6. I'm sure it's nice to have a bit of snow...it truly seems like winter there! It's December and tonight is the first night that we'll have cold temperatures....of course, nothing like what you get. Your sewing and crocheting is beautiful; we are always our worse critics. I hope you have a wonderful holiday.

  OdpovědětVymazat
 7. jolu te ptaszyny =dekoracje z pierwszego zdjecia wprost cudne))))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaši milou návštěvu a krásné komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...