sobota 1. ledna 2011

O mně / O mnie

Vítejte V Jahodovce!

Jmenuji se Jolana. Pocházím ze Slezska z nádherných Beskyd. Ve 20-ti letech jsem vyrazila na zkušenou do hlavního města - do Prahy a zakořenila jsem tam na nádherných 13 let! Seznámila jsem se se svým mužem, narodila se nám krásná Rozárka a poté jsme se přestěhovali do našeho nynějšího domova - do Polabí, kde se naše rodinka rozšířila o úžasného Adámka.

Můj muž je nejenom skvělý manžel a úžasný otec, ale také miluje a oceňuje hand made práci, proto je tak neskutečně tolerantní k mým koníčkům. I on má svou vášeň: fotografii, dřevo, modelaření...

Máme dvě krásné děti: starší Rozárku - tak trochu vílu, která ráda tvoří, kreslí, a v poslední době propadla komiksům :), a mladšího Adámka - který stejnou měrou miluje svá letadla, vojáčky, tanky, ale i své plyšové kamarády a svůj pelíšek. Jsou prostě úžasní :)

Miluji hand made věci - a proto tento blog, na kterém bych se ráda podělila o své koníčky (šití, pletení, háčkování...) a příležitostně i o střípky z našeho každodenního života. Rovněž miluji vůni a chuť kávy, mléčnou čokoládu s oříšky, sladké koláče, zelený čaj a... vůni papíru - ano, a proto miluji obyčejnou poštu! (vyjma složenek a účtenek a reklamních letáčků). Mám moc ráda knoflíky, mám jich pěknou sbírku ve starých plechových krabičkách. A opravdu moc mě těší pohled na naši malinkatou zahrádku, na které je pořád co upravovat, dodělávat... 

Pokud se Vám něco líbí a chtěli byste také něco zhotovit - napište, v rámci svých možností ráda vyhovím.
Pokud chcete napsat krásný a milý komentář - neváhejte, ráda čtu :)
Pokud chcete jen nakouknout...

... pojďte dál, jste vítání V Jahodovce :)
Jola *

***

1 komentář:

  1. Joli, člověka vždycky zahřeje u srdce, když se v životě "potká" s někým, kdo pochází ze stejných míst :-) Já jsem sice z Karvinska, ale pár let už žijeme v Podbeskydí, i když asi z druhé strany, než odkud pocházíš Ty. Do těšínských Beskyd jsme ale jako děti s rodiči jezdívali hodně často, mám to tam moc ráda... Není Ti po Beskydech smutno v tom Polabí? Měj se krásně a díky za návštěvu i komentář u mne na blogu. Krásné Velikonoce A.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaši milou návštěvu a krásné komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...