úterý 5. února 2013

Barevně / Kolorowo

Ano, a tímto volám jaro :) Popravdě, už mi docela chybí troška barev v přírodě a tak jsem spojila příjemné s užitečným, sedla ke stroji a ušila tři malé dárečky pro tři malé slečny. Doufám, že se jim kapsičky na zip budou líbit.

Tak, i tym oto wzywam wiosnę :) Faktycznie, brakują mi kolory, więc połączyłam przyjemne z użytecznym i zabrałam się do szycia: trzy małe kieszonki dla dziewczynek. Mam nadzieję, że dziewczynki będą zadowolone.


Ano, velmi velmi barevné ...

Tak, bardzo bardzo kolorowe ...


... Nesmí chybět stužky, knoflíky, nějaká ta karabinka/kolečko na drobnosti ...

... Nie brakują wstążki, guziki, karabinki/krążek na drobiazgi ...... snažila jsem se neošidit i zadní strany ...

... starałam się, by i tylna strona była kolorowa ...


 ... a nechybí i látky, které mi poslala Gina. Bylo to těžké loučení, ale co člověk neudělá pro děti, že? ...

... nie brakują tkaniny, które do mnie przesłała Gina. Była to trudna decyzja, ale cóż - trzeba dzieciom sprawić radość, prawda? ...

Tak doufám, že těmi drobnostmi uděláme na návštěvě radost. Už se moc těším. Chystáme se do Beskyd a pokud čas dovolí, nějaký ten den tam pobudeme. Nebyli jsme tam opravdu dlouho. A pokud jste došli až sem, opět Vás zvu na něco sladkého: kynutý koláč s tvarohem a jablky, dozdobený brusinkama :) Výborná záležitost :)

Mam nadzieję, że sprawię radość tymi drobiazgami. Już się bardzo cieszę. Szykujemy się w Beskidy a jeżeli okoliczności pozwolą, jakiś czas tam spędzimy. Długo żeśmy tam nie byli. No i kto dotarł aż do tego miejsca... serdecznie ponownie zapraszam na coś słodkiego do kawy :) Bardzo smaczny kołacz!


... povinná četba ke kávě ...

... lektura obowiązkowa do kawy ...


Mějte krásný čas! A moc děkuji za velmi milé návštěvy v předchozím postu :)

Życzę miłego dnia! I bardzo bardzo dziękuję za miłe komentarze :)

Jola ***

15 komentářů:

 1. no, tie kapsicky su nadherne, krasne urobene, urcite sa budu malym slecnam pacit. A kolacik vyzera super chutny!!! Yum!

  OdpovědětVymazat
 2. Roztomilé kapsičky - veselé, cukrátkové :)
  A taky se mi moc líbí váš porcelán....ale ze všeho nejvíc ta četba...ta je! A závidím, že si čtete v angličtině. To já bych jela jen ty obrázky ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Jsou nádherné, tak pěkně holčičí:-)))

  OdpovědětVymazat
 4. Jolanko, už dávno nejsem malá a ani slečna, ale tvoje kapsičky se mi fakt moc líbí! Tedy popravdě, i ten koláč :o)
  Přeju hezký den, Helena

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj do Jahůdek! Kapsičky jsou úžasné, vpravdě jarní! Nádherně zkombinované látky, pěkné knoflíčky, skvělé detaily, víc superlativ už mě nenapadá :o) užijte si Beskydy a zase brzy pa! L.

  OdpovědětVymazat
 6. Moc děkuji za všechny milé komentáře!!

  Ta Ita... děkuji! Já si v angličtině zas až tak moc nepočtu, ale tyhle knížky jsou psané moc hezky a nakonec... i z těch obrázků se dá hodně vyčíst :)

  Helenko... koláč zmizel mávnutím kouzelného proutku. A to jsme na něj byli jen já a manžel. Dětem jaksi tvaroh nechutí. No, nezlobili jsme se, poprali jsme se s tím statečně :)

  Leni... děkuji moc moc! Doufám, že nebude nějaká sněhová kalamitka :)

  Ajko... děkuji za milou návštěvu :)

  OdpovědětVymazat
 7. Veľmi sa mi páči to vypracovanie. Ja sa vždy kvôli času pri týchto malých veciach obmedzujem len na dve farby, aká som len bola hlúpa. Tak úchvatne to vyzerá!

  OdpovědětVymazat
 8. Koláč byl fakt luxus:-). Byl... škoda:-)
  M.

  OdpovědětVymazat
 9. Nádherné kapsičky, nejen veselé, ale hlavně neobyčejné a jistě sis s nimi hodně vyhrála! A koláč vypadá úžasně, ani sew nedivím, že nevydržel! Já tvarohové věci mám ráda.

  OdpovědětVymazat
 10. Joli, kapsičky jsou nádherné, neskutečně jsi si s nimi pohrála, užij si Beskydy i návštěvu ..... ten koláč vypadá báječně ....Marki

  OdpovědětVymazat
 11. Jolana the zipper pouches are adorable!! You are so good at combining color and prints!! You must be a marvelous baker; your treats look so inviting!!

  OdpovědětVymazat
 12. Míšo, ano ano, byl a neboj: zas někdy bude :)

  Dani, děkuji za milou návštěvu a krásná slova!!!

  Marki, moooc děkuji :)

  OdpovědětVymazat
 13. Holky budou určitě nadšené....já bych tedy rozhodně byla.....:-D

  Koláč vypadá mňamkově....:-D

  OdpovědětVymazat
 14. Jolanko taštičky máš opět skvělé a nekustečně krásně ušité, koláč vypadá mńam sladké to já můžu .. užijte si výlet do Beskyd pa Dita

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaši milou návštěvu a krásné komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...