středa 23. ledna 2013

W.I.P.

Stále v procesu a stále ne a ne něco dotáhnout do konce. Jaksi mě to počasí utlumilo. A tak jsem zatím dala přednost šití jen a jen pro sebe :) A trvá mi to nekonečně dlouho. Navíc stále nemám některé detaily dovymyšlené... takže neustále "work in progress" :)
A o co jde? Na blogu Chase jsem objevila úžasné šití ze zbytků látek. A také jsem samozřejmě u ní objevila spoustu nádherného šití, takže hafo inspirace. No a jednu si zrovna realizuji. Našívám opravdu jakékoliv zbytečky... Některé dokazují, že máme doma dvě děti :

Bez przerwy stale coś rozpracowanego, nadal nic nie dokończonego. Jakoś mnie ta pogoda wyczerpuje. Narazie więc kontynuuję szycie czegoś (o tym dokładnie innym razem) tylko i wyłącznie dla siebie :) I jakoś trwa mi to strasznie długo. Więc stale "work in progress" :)
A o co chodzi? Na blogu Chase znalazłam mnóstwo inspiracji, dzięki którym mogę wykorzystać wszystkie swoje resztki tkanin. Jedną z inspiracji staram się właśnie zrealizować. Według użytych tkanin można łatwo stwierdzić, że naprzykład mamy dwójkę dzieci:
... u jiných se zase dozvíte, že v podstatě nemám jasno v barvách, vzorech...

... u innych można stwierdzić, że preferuję różne kolory, wzory...


... tady že jsem trošku trošilinku utrácela :)

... tutaj troszeczkę forsy wydałam :)


... a tady jsem například učinila velký objev, že totiž není špatné mít v zásobě černo-bílé látky...

... i tu naprzykład stwierdziłam, że powinnam mieć zapasy czarno-białej tkaniny...


Také jsem se propracovala ke kapsám. Tady má první "bordel" kapsa (toto není z mé hlavy, to jsem vyčetla v Marině) :)

Oto moja pierwsza kieszeń z wykorzystaniem gumki (świetny tutek znalazłam w czasopiśmie Marina)... a další kapsa s našitou stužkou, kterou jsem před časem vyhrála v giveaway na blogu Anny

... oto inna kieszeń z naszytą wstążką, którą kiedyś wygrałam w giveaway na blogu AnnyJak jste na tom se sladkostma? Já nějak až příliš familiérně :( A hlavně fandíme dobrůtkám ze Sedity :)

Na ile uwielbiacie słodycze? Ja bardzo, może za bardzo :( A w domu dajemy pierwszeństwo słodyczom słowackiej firmy Sedita (oczywiście czekoladkom czeskiej firmy Orion!) :)


Všem Vám přeji krásné dny plné inspirace a energie :)

Życzę Wam pogodnych dni pełnych inspiracji i energii :)

Jola *

8 komentářů:

 1. To jestem bardzo ciekawa co tworzysz :) a czekoladę orion też uwielbiam :)

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkné šití, kapsy jsou skvělé! Jo a Mila ja taky má oblíbená:-))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 3. Jolanko♥ tak vidím ,že máme mnoho společného ..já sice malé děti nemám ,ale jsem sama jako dítě takže jdu kouknou na odkaz a pak se uvidí ..ale taky mi to trvá :-(( a taky ráda sladké a zrovna Mila no dala bych si ..mám ji ve špajzce ..ale nemůžu ,protože to jediné společné nemáme jsem totíž na rozdíl od Tebe Tlusťoch ..pa pa a dík za nápad :-))

  OdpovědětVymazat
 4. Jadziu, mam nadzieje, ze wkrotce bede miec prace skonczona :)

  Ajko, děkuji moc!

  Táňo, určitě nakoukni. Kdyby cokoliv, písni, dám ti víc odkazů. A neřeš kila, dej si Milu! :)

  OdpovědětVymazat
 5. I love your combination of fabrics!! Your project is beautiful and fun all at the same time and tells a good story!!

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, Joli, zbytková našívárna je super! Moc pěkně to kombinuješ, krásné kousky látek! Jo, s cukrovinkami jsem taky větší kámoš, než mé figuře i zažívání svědčí... ale když ono je to tak dobrý!!! Hezký večer, L.

  OdpovědětVymazat
 7. Joli, máš můj obdiv ..... já bych takovou trpělivost neměla .... držím palečky, ať všechny své projekty brzy dotáhneš ke zdárnému konci ....Marki

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Jolanko, vidím, že jsi stále pilná jako včelička... Jsem zvědavá na hotové výrobky - budou určitě nádherné a precizní, jako vždy.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaši milou návštěvu a krásné komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...